Oznam

17. 3. 2020

V súvislosti s vyhlásením núdzového stavu podľa čl. 5 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. je Naša spoločnosť k dispozícii nasledovne:

  1. Naše sklady a výroba pracujú v úplne štandardnom režime, tovar expedujeme prostredníctvom prepravných spoločností alebo prostredníctvom nášho rozvozu.

Berte, prosím, ohľad na kuriérov resp. na náš rozvoz a pri kontakte s nimi majte rúšku a rukavice. Chránite tým aj seba. Pri doručovaní zásielky na firmu, počkajte prosím nášho šoféra pred firmou. Náš šofér nebude vchádzať do uzavretých priestorov. Prosím rešpektujte toto naše nariadenie. Za pochopenie veľmi pekne ďakujeme.

  1. Produktoví manažéri a obchodní manažéri sú Vám plne k dispozícií prostredníctvom emailu alebo telefónu. Kontakty na naše obchodné oddelenie nájdete na našom webe. (https://www.tomirtech.sk/kontakty)
  2. Dočasne pozastavujeme možnosť osobných návštev.
  3. Termíny dodávok: Navýšili sme naše skladové zásoby, aby nedošlo k výpadku tovaru.

Vzhľadom na to, že viaceré krajiny pristúpili k hraničným kontrolám, môže dochádzať k omeškaniu tovaru počas prepravy. Keďže sa situácia vo svete mení každým dňom, presné informácie ohľadom dodacích termínov získate od nášho obchodného oddelenia).

  1. Tovar si však naďalej môžete objednávať telefonicky alebo cez e-shop.

V prípade ďalších otázok prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie

Ďakujeme za pochopenie.

Kolektív spoločnosti TOMIRTECH, S.R.O.