Recyklátová protišmyková guma s umelou trávou pre terasy, ihriská

17. 3. 2022

Recyklátová protišmyková guma s umelou trávou nájde využitie na detských ihriskách, workout ihriskách, terasách, balkónoch a pod.

Výberu povrchu na súčasné alebo nové ihriská je nutné venovať pozornosť. Povrch na detskom ihrisku a workout ihrisku musí zodpovedať prísnym bezpečnostným a hygienickým normám, mať dlhodobo minimálne náklady na údržbu, byť extrémne trvanlivý a odolný, lákať svojou atraktivitou pozornosť detí aj dospelých. Vyššie uvedené parametre spĺňajú práve gumové povrchy, ktoré svojou bezpečnosťou a minimálnou starostlivosťou o údržbu mnohonásobne predbehne lacnejšie varianty povrchu ako je piesok, kamienky, prírodná tráva, či kôra. Svoje využitie nájde okrem detských ihrísk aj  na terasách, balkónoch, záhradách, športoviskách, vo fitness a posilňovniach, v konských stajniach, strelniciach pod. Vyznačuje sa veľmi jednoduchou a rýchlou montážou, ktorú zvládne každý bez odbornej pomoci.

   

Recyklátová protišmyková guma s umelou trávou = Bezpečnosť, kvalita a dlhá životnosť.

Recyklátová protišmyková guma s umelou trávou sa vyznačuje svojou bezpečnosťou, kvalitou a dlhou životnosťou. Recyklátová protišmyková guma s trávnikom má príjemnú povrchovú úpravu s bezpečnými protipádovými a protišmykovými vlastnosťami. V prípade pádu nedôjde k zraneniu ako u bežných povrchov. Recyklátová protišmyková guma je v súčasnej dobe jedným z najbezpečnejších riešení a zároveň je najmenej náročná na údržbu. Svoje využitie nájde na terasách, balkónoch, záhradách, ale aj na detských ihriskách, športoviskách a pod.

 

 

V prípade bližších informácií o produkte kontaktujte nášho produktového manažéra:

Produktový manažér (Technická guma, technologické prostriedky)
Mgr. Michal Tomčík
+421 44 32 40 807
+421 917 683 063
michal.tomcik@tomirtech.sk