Valčekové reťaze s unášačmi značky ŘETĚZY VAMBERK

26. 4. 2023

Spoločnosť Tomirtech s.r.o. Vám ako oficiálny distribútor pre SR ponúka kvalitné reťaze zn. ŘETĚZY VAMBERK. Len u nás nájdete skladom valčekové reťaze zn. ŘETĚZY VAMBERK od 04B-1 do 32B-3 spolu so štandardnými spojovacími elementmi.

Firma ŘETĚZY VAMBERK je jedným z najväčších výrobcov reťazí a reťazových kolies v strednej Európe. Výrobný sortiment zahŕňa valčekové reťaze, dopravné valčekové reťaze, fleyerove reťaze, puzdrové reťaze, gallove reťaze, dopravné reťaze, rotary reťaze a špeciálne reťaze, ďalej potom reťaze pre poľnohospodárstvo, pekárne, výrobu izolačných materiálov, podvesené dopravníky, drevársky a papierenský priemysel a pre mnoho ďalších aplikácií vo všetkých priemyselných odboroch. Súčasťou ponúkaného výrobného sortimentu sú aj reťazové kolesá dodávané ku všetkým typom reťazí.

V rámci značky ŘETĚZY VAMBERK Vám ponúkame kompletný sortiment valčekových reťazí vo všetkých rozmeroch (podľa DIN, ISO, ČSN, ANSI a GOST) a vyhotoveniach (zinkované, niklované a nerezové prevedenie). Presná výroba na moderných zariadeniach, kvalitné materiály a správne tepelné spracovanie garantujú vysokú odolnosť proti opotrebovaniu a dynamickému namáhaniu.

Dávame Vám do pozornosti rozšírený sortiment valčekových reťazí od ŘETĚZY VAMBERK:

Valčeková reťaz s unášačmi K1 a K2

Ohnutý typ:

Valčeková reťaz s unášačmi K6 a K7

Priamy typ:

Valčeková reťaz s unášačmi L1 a L2

Ohnutý typ:

Valčeková reťaz s unášačmi L6 a L7

Priamy typ:

Valčeková reťaz s predĺženými čapmi D1 a D3

Valčeková reťaz s gumovými blokmi

Na základe požiadavky vieme ponúknuť akýkoľvek tvar, rozmer a rozmiestnenie unášačov a dosiek.

V prípade požiadavky na iný tvar, rozmer a rozmiestnenie unášačov a dosiek, alebo akékoľvek bližšie informácie o produkte kontaktujte nášho produktového manažéra:

Produktový manažér (Prenos sily – reťaze a remene, technické plasty)
Ing. Michal Chudý
+421 44 32 40 803                                                                                                          

+421 905 435 484
michal.chudy@tomirtech.sk