Hadice pre plastikársky priemysel

Tomirtech 5 Novinka 5 Sortiment 5 Hadice a príslušenstvo 5 Hadice pre plastikársky priemysel
blank
24.08.2016
Vážení obchodní partneri, dovoľujeme si upriamiť Vašu pozornosť na hadice s obchodným označením CALORTEC 140 určené hlavne pre plastikársky priemysel na temperovanie a chladenie foriem, ktoré sa ako novinka dostávajú na slovenský trh.

Jedná sa o hadice produkcie dánskej firmy CODAN a oproti doteraz bežne ponúkaným hadiciam sa vyznačujú vyšším rozsahom pracovných teplôt (od -20°C do 140°C, krátkodobo až do 160°C) a vynikajúcou flexibilitou. Hadice sú navrhnuté pre striedavú reguláciu teploty, t. j. striedanie studenej a horúcej tlakovej vody, resp. iného média. Vnútorná duša hadice aj vonkajší plášť je vyrobený zo syntetickej zmesi EPDM (čierna, modrá resp. červená). Maximálne výrobné dĺžky hadíc (balenie) sú 40 m resp.50 m.

V prípade, že Vás táto technická informácia zaujala a  máte záujem o nezáväzné vypracovanie cenovej ponuky, pošlite prosím dopyt na mailovú adresu uvedenú v kontaktoch našej web-stránky, prípadne nájdete niektoré rozmery aj na našej webovej stránke pod hadicou Calortec 140.

PRODUKTOVÝ MANAŽÉR (Hadice a príslušenstvo)

Kontaktný formulár

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

    Kontaktný formulár

    Máte otázku? Opýtajte sa nás!

      NOVINKY