Mimoriadne výkonné sekundové lepidlo

Tomirtech 5 Novinka 5 Sortiment 5 Technologické prostriedky 5 Mimoriadne výkonné sekundové lepidlo
Mimoriadne výkonné sekundové lepidlo
28.06.2022
Rýchlotuhnúce lepidlo, ktoré zostáva odolné aj pri extrémnych teplotách (až do 135°C), poskytuje LOCTITE 402 mimoriadny výkon. Lepí rýchlo a pevne na celý rad podkladov, vrátane tých najnáročnejších.

V rámci nášho produktového portfólia by sme Vám radi predstavili mimoriadne výkonné sekundové lepidlo – najnovšiu novinku LOCTITE – sekundové lepidlo LOCTITE 402.

Mimoriadne výkonné sekundove lepidlo LOCTITE 402

  • Rýchlosť
  • Spoloľahlivosť
  • Jednoduchá automatizácia pre okamžitú presnú montáž
Ako rýchlotuhnúce lepidlo, ktoré zostáva odolné aj pri extrémnych teplotách (až do 135°C), poskytuje LOCTITE 402 mimoriadny výkon. Lepí rýchlo a pevne na celý rad podkladov, vrátane tých najnáročnejších. LOCTITE 402 sa rýchlo a silno lepí na širokú škálu plastových, gumených a kovových podkladov – vrátane ťažko lepiteľných materiálov. Od jednoduchých bežných opráv, až po spájanie malých dielov v procesoch s vysokou rýchlosťou. Ak potrebujete pri montáži vyriešiť spomalenie výroby, nízku životnosť spojov, či dodatočné materiály potrebné v procese montáže, ako napríklad zložité mechanické spojovacie prvky, tak nový LOCTITE 402 je ideálnym riešením.

Riešenie pre najťažšie výzvy –  lepidlo LOCTITE 402

Predchádzajte predčasným poruchám, zredukujte reklamácie a zaistite dlhú životnosť zariadenia s LOCTITE 402. Je vyvinutý tak, aby poskytoval spoľahlivejšiu účinnosť v porovnaní s tradičnými lepidlami, a to aj v extrémnych podmienkach.

NOVINKY