Poľnohospodárske remene Agridur®

Tomirtech 5 Novinka 5 Sortiment 5 Prenos sily 5 Poľnohospodárske remene Agridur®
Poľnohospodárske remene
06.08.2018
Poľnohospodárske remene sa používajú najčastejšie v kombajnoch príp. iných strojoch v rámci agro-výroby a patria k samostatnej kapitole v oblasti prenosu sily.

Poľnohospodárske remene CONTITECH AGRIDUR®.

– majú za úlohu prenášať veľké sily a výkony v často pre remene nepriaznivých podmienkach ako vysoká teplota okolitého prostredia resp. nadmerná prašnosť. Aj napriek týmto nepriaznivým vplyvom je vyžadovaná rozmerová stálosť a vysoká životnosť remeňov.
Nakoľko každý výrobca poľnohospodárskej techniky má vlastné technológie a možnosti, preto osobitne prispôsobuje prevedenie a rozmery remeňov na účely efektívneho použitia stroja. V konečnom dôsledku sa teda remeň prispôsobí stroju a jeho kvalitatívne, rozmerové a konštrukčné špecifikácie sú jednoznačne definované katalógovým číslom. V našej ponuke je možné nájsť poľnohospodárske remene pre viaceré renomované svetové značky výrobcov poľnohospodárskych zariadení ako ALLIS CHALMERS, ARBOS, BIZON, BRAUD, CASE, CLAAS, DEUTZ-FAHR, DRONNINGBORG, EPPLE MOBIL, HESSTON, JOHN DEERE, KRONE, LAVERDA, MASSEY FERGUSON, NEW HOLLAND, SAMPO ROSENLEW, WHITE, ZMAJ.
Spoločnosť  Tomirtech s.r.o je oficiálnym distribútorom nemeckej značky CONTITECH. Pre poľnohospodárske remene ponúkame technické poradenstvo, na našom sklade môžete nájsť viac ako 1 100 pozícii okamžite k odberu. Z nižšie uvedeného akciového cenníka je možné poskytnúť zľavu až 25%. Neváhajte si preto preveriť cenu a dostupnosť a využite naše služby.

PRODUKTOVÝ MANAŽÉR (Prenos sily - reťaze, remene, technické plasty)

Kontaktný formulár

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

    Kontaktný formulár

    Máte otázku? Opýtajte sa nás!

      NOVINKY