Remene pre snežné skútre, cestné skútre a štvorkolky

Tomirtech 5 Novinka 5 Sortiment 5 Prenos sily 5 Remene pre snežné skútre, cestné skútre a štvorkolky
Remene pre snežné skútre, cestné skútre a štvorkolky
04.03.2019
Vážení zákazníci, predstavujeme Vám remene pre pohony snežných skútrov, štvorkoliek a rekreačných vozidiel od objemu 50 ccm až do 800 ccm a viac

V našej ponuke nájdete remene Gates Boost, Gates G-ForceRubena ArctiCA, ktoré sú priamo určené a vyvinuté pre CVT pohony. CVT pohony (Continuously Variable Transmission) sú schopné vďaka variátorovým remeniciam osadeným týmito remeňmi, ideálne prenášať sprevodovaný výkon.

Remene pre CVT:

Remene GATES BOOST ™sú k dispozícii v 3 konštrukciách:

BOOST ™ – Ťažné vlákna z PES. CR telo je vystužené aramidovými vláknami. Aj keď tento remeň, predstavuje základné prevedenie radu BOOST ™, plne vyhovuje pre osadenie vozidiel s nižším výkonom.

BOOST ™ + – Ťažná konštrukcia zo zosilnených aramidových (kevlar) vlákien, ktoré zaisťujú stabilnú pevnosť a životnosť remeňa i pri náhlych zrýchleniach a rázoch.

BOOST ™ DN – Ťažná konštrukcia zo zosilnených aramidových (kevlar) vlákien, ktoré zaisťujú stabilnú pevnosť a životnosť remeňa i pri náhlych zrýchleniach a rázoch. Telo remeňa tvorí špeciálna EPDM guma. Konštrukcia DN (Double Notch = dvojité ozubenie) zaručuje mimoriadny prenos vysokého výkonu.

Remene GATES G-FORCE®sú k dispozícii v 2 konštrukciách:

GATES G-FORCE ® – Kevlarové ťažné vlákna sú uložené v gumovej zmesi, ktorá je vysoko adhézna a pevne spojuje vlákna s CR telom remeňa. Telo zodpovedá presným OE rozmerom. Remene sú konštruované pre náročné terénne podmienky, či už ide o rekreačné, pracovné alebo športové využitie.

GATES G-FORCE ® C12 ® – Uhlíkové ťažné vlákna sú uložené v gumovej zmesi, ktorá je vysoko adhézna a pevne spojuje vlákna s CR telom remeňa. Telo je vyplnené kevlarovými vláknami, ktoré zvyšujú bočnú tuhosť. Remene sa vyznačujú vysokou flexibilitou, trvanlivosťou a o 25 až 30% vyššou pevnosťou ako remene s kevlarovými vláknami.

Remene RUBENA ARCTICA sú k dispozícii v 1 konštrukcií:

RUBENA ARCTICA Ťažná konštrukcia zo zosilnených aramidových (kevlar) vlákien. Na základe svojej konštrukcie by mali prenosom výkonu zodpovedať remeňom Gates G-Force. Tieto remene sú špeciálne určené pre CVT pohony snežných skútrov.

Ako nájsť ten správny remeň?
Pre každé vozidlo je výrobcom predpísaný konkrétny variátorový remeň presného rozmeru a typu, ktorý je označený katalógovým číslom, ktoré je možné vyhľadať v priložených aplikačných katalógoch.
V aplikačnom katalógu pre cestné skútre nájdete značky ako sú Aprilia, Honda, Kymco, Piaggio, Suzuki, Yamaha a mnohé iné.

PRODUKTOVÝ MANAŽÉR (Prenos sily - reťaze, remene, technické plasty)

Kontaktný formulár

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

    Kontaktný formulár

    Máte otázku? Opýtajte sa nás!

      NOVINKY