Reportáž TA3: Výroba tesnení, hydraulických hadíc a viac

Tomirtech 5 Novinka 5 Sortiment 5 Reportáže 5 Reportáž TA3: Výroba tesnení, hydraulických hadíc a viac
blank
29.11.2023
Naša spoločnosť nedávno získala významnú pozornosť vďaka technologickej reportáži, ktorá bola odvysielaná v televízii. Reportáž s názvom: Čo všetko sa skrýva za nenápadnými tesneniami a ako vznikajú? ponúkla pohľad do sveta tesnení – produktov, ktoré sú často prehliadané, ale sú nevyhnutné pre mnohé odvetvia.

V tomto článku sa zameriame na nedávnu televíznu reportáž, ktorá odhalila zákulisie našej práce a proces výroby tesnení , hydraulických hadíc a iných produktov. Tento mediálny príspevok nielenže zvýšil povedomie o našej značke, ale tiež zdôraznil inovácie a kvalitu, ktoré reprezentujeme. Pre našu spoločnosť to bol významný míľnik, ktorý nám umožnil ukázať širšej verejnosti dôležitosť našej práce.

„Čo všetko sa skrýva za nenápadnými tesneniami a ako vznikajú?“

Reportáž bola odvysielaná 28.10.2023 na TA3, počas programu: Svet technológií. Tento program je známy svojou schopnosťou odhaľovať zaujímavé príbehy z technologického sveta. Za príspevkom stojí Ľubomír Straka, ktorý je rešpektovaným odborníkom v oblasti technológií, spolu s profesionálnym produkčným tímom.

Tento mediálny príspevok podrobne opisoval procesy, ktoré stoja za výrobou tesnení, a zároveň poukázal na špecifické technológie a služby, ktoré naša spoločnosť poskytuje. Zvláštny dôraz bol kladený na našu firemnú kultúru a inovačné prístupy, ktoré nás odlišujú od konkurencie. Jedným z vrcholných momentov bol citát: „Často aj od toho najmenšieho tesnenia závysí funkčnosť nejakého stroja či inej techniky. Poškodené tesnenie je preto často nočnou morou mnohých výrobných firiem“.

V nadväznosti na reportáž plánujeme rozšíriť naše aktivity a pokračovať v inováciách. Taktiež sa zameriavame na získanie spätnej väzby, ktorá nám pomôže ešte viac sa zlepšovať.

V tomto článku sme prešli cestu od televíznej obrazovky až po nové obchodné príležitosti, ktoré reportáž priniesla. Na záver nášho článku nájdete odkazy na plnú reportáž a ďalšie materiály, ktoré vám poskytnú hlbší pohľad do našej práce. Ak máte ďalšie otázky alebo by ste chceli vedieť viac, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktných informácií.

Celá reportáž:

VÝROBA PLOCHÝCH TESNENÍ

PODLEPOVANIE MATERIÁLU A REZANIE

LISOVANIE HADÍC

REZANIE TECHNICKÝCH PLASTOV

REZANIE HNACÍCH REMEŇOV

PRODUKTOVÝ MANAŽÉR (Výroba tesnení)

Kontaktný formulár

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

    Kontaktný formulár

    Máte otázku? Opýtajte sa nás!

      NOVINKY