Stretnutie partnerov TOP 2023

Tomirtech 5 Novinka 5 Ostatné 5 Top Partner 5 Stretnutie partnerov TOP 2023
blank
12.06.2023
Stretnutie Tomirtech Oficiálny Partner TOP 2023 sa konalo dňa 6. júna 2023 v lokalite Západných Tatier Horskom hoteli Mních. Navštívili sme horský Salaš Pastierka, kde sme sa aj napriek počasiu mohli dostať na koči. Salaš Pastierka ponúka aj nádherné výhľady na Liptovskú maru a Nízke Tatry. Salaš Pastierska je príkladom salašníctva, pastierstva a chovu oviec, ktorý má na Liptove dlhú tradíciu.

Stretnutie Tomirtech Oficiálny Partner TOP 2023 sa konalo dňa 6. júna 2023 v lokalite Západných Tatier v Horskom hoteli Mních.

Navštívili sme horský Salaš Pastierka, kde sme sa aj napriek počasiu mohli dostať na koči. Salaš Pastierka ponúka aj nádherné výhľady na Liptovskú maru a Nízke Tatry. Salaš Pastierska je príkladom salašníctva, pastierstva a chovu oviec, ktorý má na Liptove dlhú tradíciu.

Športové aktivity nám predviedla spoločnosť Xsport, kde sme mali možnosť vyskúšať Lukostreľbu, Winchestrovku, Corn hole a Okuliare opitosti.

Poďakovanie partnerom v Horskom hoteli Mních

Stretnutie TOP 2023 pokračovalo v krásnom horskom hoteli Mních, kde sa realizovalo aj vyhodnotenie súťaže TOP 2022.

Ďakujeme všetkým partnerom za celoročnú spoluprácu a pevne veríme, že stretnutie Tomirtech Oficiálny Partner 2023 ste si s nami užili.

S pozdravom Kolektív Tomirtech, s.r.o.

NOVINKY