Tesniace dosky Flexitalic

Tomirtech 5 Novinka 5 Sortiment 5 Tesnenia 5 Tesniace dosky Flexitalic
blank
08.02.2017
Vážení zákazníci, predstavujeme Vám tesniace dosky od medzinárodnej spoločnosti FLEXITALLIC, ktorá je jedným s lídrov na trhu v oblasti výroby a dodávok statických tesnení.

Teflónové tesniace dosky Sigma® 

Výhody:

 • Chemická odolnosť
 • Zvýšená rozmerová stálosť
 • Vhodná pre styk s potravinárskymi produktami

Teflónové tesniace dosky Sigma® sa vyznačujú vynikajúcou chemickou odolnosťou v rozsahu 0-14 pH, s výnimkou tekutých alkalických kovov a fluórového plynu. Pracovná teplota sa pohybuje v rozsahu -250°C až do 260°C a tlak do 8,5 MPa. Štandardný formát je 1500×1500 mm a hrúbka 0,75 až 6,4 mm v závislosti od typu tesniacej dosky. Oblasť použitia je veľmi široká ale predovšetkým je vhodná pre chemický, petrochemický, farmaceutický a potravinársky priemysel.

Grafitové tesniace dosky Novus

Výhody:

 • Vysoká pevnosť
 • Pracovná teplota až 400°C
 • Obsahuje nerezovú mriežku

Grafitové tesniace dosky obsahujú nerezovú mriežku o hrúbke 0,05mm (Novus FI) a 0,10mm (Novus TI), ktorá zabezpečuje vysokú mechanickú pevnosť. Štandardný formát je 1500×1500 mm a hrúbka 1 až 3 mm. Stála pracovná teplota je až 400°C pri tlaku 12 MPa (Novus TI), vďaka čomu je vhodná pre náročné aplikácie najmä v chemickom a petrochemickom priemysle, vrátane púmp a kompresorov.

Výroba tesnení         

Ponúkame Vám výrobu tesnení prostredníctvom CNC rezacieho stroja ATOM FlashCut. Na základe požiadavky, výkresovej dokumentácie alebo vzorky sme schopní zhotoviť akýkoľvek plochý výrez z ponúkaných materiálov od veľmi malých rozmerov až po rozmer 3050×1550 mm, prípadne aj väčšie (segmentové tesnenie). Stroj je schopný vyrezať rôzne typy tesnení aj atypických rozmerov do hrúbky 15 mm. Vhodnosť použitia tesnenia ako aj výber správneho materiálu môžete konzultovať s našim produktovým manažérom, preto sa neváhajte na nás obrátiť v prípade akejkoľvek požiadavky.

PRODUKTOVÝ MANAŽÉR (Tesnenia)

Kontaktný formulár

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

  Kontaktný formulár

  Máte otázku? Opýtajte sa nás!

   NOVINKY