Valčekové reťaze s unášačmi značky Řetězy Vamberk

Tomirtech 5 Novinka 5 Sortiment 5 Prenos sily 5 Valčekové reťaze s unášačmi značky Řetězy Vamberk
Valčekové reťaze Vamberk
13.02.2017
Firma ŘETĚZY VAMBERK je jedným z najväčších výrobcov reťazí a reťazových kolies v strednej Európe. Výrobný sortiment zahŕňa VALČEKOVÉ REŤAZE, dopravné valčekové reťaze, FLEYEROVE REŤAZE, puzdrové reťaze, gallove reťaze, dopravné reťaze, rotary reťaze a špeciálne reťaze.........

Spoločnosť Tomirtech s.r.o. Vám ako oficiálny distribútor pre SR ponúka kvalitné reťaze zn. ŘETĚZY VAMBERK. Len u nás nájdete skladom valčekové reťaze zn. ŘETĚZY VAMBERK od 04B-1 do 32B-3 spolu so štandardnými spojovacími elementmi.

Firma ŘETĚZY VAMBERK je jedným z najväčších výrobcov reťazí a reťazových kolies v strednej Európe. Výrobný sortiment zahŕňa valčekové reťaze, dopravné valčekové reťaze, fleyerove reťaze, puzdrové reťaze, gallove reťaze, dopravné reťaze, rotary reťaze a špeciálne reťaze, ďalej potom reťaze pre poľnohospodárstvo, pekárne, výrobu izolačných materiálov, podvesené dopravníky, drevársky a papierenský priemysel a pre mnoho ďalších aplikácií vo všetkých priemyselných odboroch. Súčasťou ponúkaného výrobného sortimentu sú aj reťazové kolesá dodávané ku všetkým typom reťazí.

V rámci značky ŘETĚZY VAMBERK Vám ponúkame kompletný sortiment valčekových reťazí vo všetkých rozmeroch (podľa DIN, ISO, ČSN, ANSI a GOST) a vyhotoveniach (zinkované, niklované a nerezové prevedenie). Presná výroba na moderných zariadeniach, kvalitné materiály a správne tepelné spracovanie garantujú vysokú odolnosť proti opotrebovaniu a dynamickému namáhaniu.

Dávame Vám do pozornosti rozšírený sortiment valčekových reťazí od ŘETĚZY VAMBERK:

Valčeková reťaz s unášačmi K1 a K2

Ohnutý typ:

 

Valčeková reťaz s unášačmi K6 a K7

Priamy typ:

Valčeková reťaz s unášačmi L1 a L2

Ohnutý typ:

 

Valčeková reťaz s unášačmi L6 a L7

Priamy typ:

 

Valčeková reťaz s predĺženými čapmi D1 a D3

 

Valčeková reťaz s gumovými blokmi

 

Na základe požiadavky vieme ponúknuť akýkoľvek tvar, rozmer a rozmiestnenie unášačov a dosiek.

V prípade požiadavky na iný tvar, rozmer a rozmiestnenie unášačov a dosiek, alebo akékoľvek bližšie informácie o produkte kontaktujte nášho produktového manažéra:

PRODUKTOVÝ MANAŽÉR (Prenos sily - reťaze, remene, technické plasty)

Kontaktný formulár

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

    Kontaktný formulár

    Máte otázku? Opýtajte sa nás!

      NOVINKY