Elektromotory a prevodovky Chiaravalli 2024

Tomirtech 5 Novinka 5 Sortiment 5 Prenos sily 5 Elektromotory a prevodovky Chiaravalli 2024
Elektromotory a prevodovky Chiaravalli 2024
19.03.2024
Dovolujeme si Vám predstaviť sériu elektromotorov CHT – precízne skonštruovaných pre bezproblémovú integráciu s prevodovkami. Ponúkame taktiež široký sortiment prevodoviek vrátane závitovkových prevodoviek, prevodových motorov, planétových prevodoviek a mechanických variátorov s olejovým kúpeľom.

Úvod do inovácie a spoľahlivosti: Elektromotory a prevodovky Chiaravalli 2024

V súčasnosti, keď sú automatizácia a efektivita na popredných priečkach priorít každého podnikania, sa elektromotory a prevodovky stali neoddeliteľnou súčasťou moderných priemyselných aplikácií. Naše odhodlanie poskytovať klientom len to najlepšie nás priviedlo k najnovšiemu rozšíreniu ponuky – s hrdosťou oznamujeme, že sme rozšírili sortiment o elektromotory a prevodovky od renomovanej talianskej značky Chiaravalli.

Chiaravalli: Synonymum pre kvalitu a inováciu

Spoločnosť Chiaravalli, distribútor a výrobca elektromotorov a rôznych typov prevodoviek, je synonymom pre pokročilú technológiu a inováciu. Ich produkty sú navrhnuté tak, aby našli uplatnenie v širokom spektre aplikácií – od dopravníkov, cez CNC obrábacie stroje, až po špecializované strojové zariadenia. Séria elektromotorov CHT  je výsledkom presnej inžinierskej práce, ktorá zaručuje ich bezproblémovú integráciu s prevodovkami.

Elektromotory Chiaravalli – CHT

Elektromotory Chiaravalli sú vybavené klietkovými rotormi a vonkajším povrchovým vetraním, čo zabezpečuje ich vysokú efektivitu a odolnosť. Sú v súlade s prísnymi medzinárodnými normami, vrátane IEC 34-1 a CEI2-3, spĺňajú aj európsku smernicu ROHS 2002/95/CE a dodržujú IEC 72 a národné normy UNEL-MEC z hľadiska výkonu a rozmerov. Podniky tak môžu dôverovať produktu, ktorý je v súlade s výkonnostnými aj regulačnými očakávaniami. S ochranným krytom IP55 a izoláciou triedy F sú tieto motory navrhnuté pre nepretržitú prevádzku S1 v náročných podmienkach, čím sa stávajú ideálnou voľbou pre moderné priemyselné aplikácie.

Prevodovky Chiaravalli – CHM a CH

Naša nová ponuka zahrňuje dve rady šnekových prevodoviek: CHM a CH, ktoré sa vyznačujú rozmanitosťou prevodových pomerov od 1:5 po 1:100, a to s možnosťou zvýšenia týchto pomerov pri použití špecifických konfigurácií. Skrine malých prevodoviek (CHM 25 – CHM 90, CH) sú vyrobené z hliníkovej zliatiny, veľkosti CHM 110, CHM 130 a CHM 150 sú vyrobené z liatiny. Vďaka flexibilite a širokému rozsahu aplikácií sú tieto prevodovky ideálnym riešením pre rôzne priemyselné potreby.

Prevodovky sú dodávané s kompletným príslušenstvom a olejovou náplňou, pričom pre väčšinu modelov je použitý syntetický olej a pre CHM 110, CHM 130 a CHM 150 minerálny olej.

Prevodovky CHM

Šnekové prevodovky so štvorhrannou konštrukciou určené pre všestrannú montáž. Vďaka výrobe zabezpečenej numericky riadenými strojmi je zaručená maximálna precíznosť a dodržanie striktných tolerančných hodnôt. Tento fakt prispieva k vysokej spoľahlivosti výsledného produktu po dlhú dobu.

Prevodovky CHM disponujú aspoň jedným plniacim otvorom, ktorý slúži aj ako kontrola možnej netesnosti.

Značka Chiaravalli sa nezabúda ani na možnosti rozšírenia a modifikácie – montážne príruby umožňujú kombinovanie dvoch prevodoviek pre dosiahnutie vyšších prevodových pomerov.

Prevodovky CH

Nová séria šnekových prevodoviek CH, vyvinutá firmou Chiaravalli, bola navrhnutá tak, aby vyhovovala trhovým požiadavkám na produkt, ktorý nevyžaduje zmeny v existujúcej výkresovej dokumentácii a zároveň zaručuje neprerušenú dodávku náhradných dielov. Vďaka technickým inováciám a zlepšeniam ponúka táto séria jednoduchšiu aplikáciu produktov pre rôzne montážne konfigurácie, čím zaisťuje optimálnu flexibilitu a dodacie termíny.

Medzi hlavné výhody patrí motorová montážna príruba, ktorá je úplne oddeliteľná od tela prevodovky, čo minimalizuje riziko poškodenia olejového tesnenia pri výmene vstupnej príruby. Okrem toho všetky bočné kryty, príruby a pätky prevodovky sú vybavené O-krúžkami namiesto tradičných plochých tesnení. Veľkosti 03-04-05 umožňujú otáčanie montážnych pätiek bez nutnosti ich demontáže.

Vylepšenia sa dotkli aj šnekových kolies s ZI evolventným profilom, vďaka čomu prevodovky dosahujú lepšie výsledky v redukcii zahrievania. Všetky telá elektromotorov a prevodoviek sú opatrené ochranným hliníkovým náterom RAL 9022, ktorý chráni diely pred starnutím a efektívne kryje drobné nerovnosti v hliníkovej zliatine.

Všetky prevodovky CH sú dodávané kompletne so syntetickou náplňou a preto sú bezúdržbové a môžu byť montované do každej montážnej pozície.

Záväzok k dokonalosti a udržateľnosti

Naša spolupráca so spoločnosťou Chiaravalli nie je len o rozširovaní našej produktovej ponuky; je to tiež o zdieľaní spoločného záväzku k inovácii, kvalite a udržateľnosti. Ponúkaním produktov, ktoré sú nielen na špičkovej úrovni technológie, ale sú zároveň navrhnuté s ohľadom na životné prostredie, chceme našim zákazníkom poskytnúť možnosť krok vpred k efektívnejšiemu a zodpovednejšiemu podnikaniu.

S naším najnovším rozšírením sortimentu sme presvedčení, že dokážeme lepšie uspokojiť technické a kvalitatívne požiadavky našich zákazníkov a poskytnúť im produkty, ktoré sú synonymom spoľahlivosti a efektivity. Vitajte v svete presnosti a kvality s Chiaravalli.

Katalógy:

Elektromotory Chiaravalli ENG.pdf

Prevodovky Chiaravalli CHM CZ.pdf

Prevodovky Chiaravalli CH CZ.pdf

Elektromotory a prevodovky Chiaravalli manual ENG.pdf

Články z kategórie: Prenos sily

  PRODUKTOVÝ MANAŽÉR (Prenos sily - reťaze, remene, technické plasty)

  Kontaktný formulár

  Máte otázku? Opýtajte sa nás!

   Kontaktný formulár

   Máte otázku? Opýtajte sa nás!

    NOVINKY