MIMORIADNE VÝKONNÉ SEKUNDOVÉ LEPIDLO

16. 3. 2023

V rámci nášho produktového portfólia by sme Vám radi predstavili najnovšiu novinku LOCTITE - sekundové lepidlo LOCTITE 402.

Vieme, že na každej sekunde záleží.
Svet sa pohybuje rýchlym tempom a výroba ešte rýchlejšie.
Sledujte nás a pozrite sa, ako vám LOCTITE® dokáže pomôcť urýchliť, zvýšiť spoľahlivosť a odstrániť komplikované kroky. Za okamih.

Ako rýchlotuhnúce lepidlo, ktoré zostáva odolné aj pri extrémnych teplotách (až do 135°C), poskytuje LOCTITE 402 mimoriadny výkon. Lepí rýchlo a pevne na celý rad podkladov, vrátane tých najnáročnejších. LOCTITE 402 sa rýchlo a silno lepí na širokú škálu plastových, gumených a kovových podkladov – vrátane ťažko lepiteľných materiálov. Od jednoduchých bežných opráv, až po spájanie malých dielov v procesoch s vysokou rýchlosťou. Ak potrebujete pri montáži vyriešiť spomalenie výroby, nízku životnosť spojov, či dodatočné materiály potrebné v procese montáže, ako napríklad zložité mechanické spojovacie prvky, tak nový LOCTITE 402 je ideálnym riešením.

Rýchlosť. Spoľahlivosť. Jednoduchá automatizácia pre okamžitú presnú montáž.

VAŠE NAJŤAŽŠIE VÝZVY MAJÚ RIEŠENIE.

Predchádzajte predčasným poruchám, zredukujte reklamácie a zaistite dlhú životnosť zariadenia s LOCTITE 402. Je vyvinutý tak, aby poskytoval spoľahlivejšiu účinnosť v porovnaní s tradičnými lepidlami, a to aj v extrémnych podmienkach.

V prípade ďalších otázok neváhajte kontaktovať nášho produktového manažéra

Produktový manažér (Technická guma, technologické prostriedky)
Mgr. Michal Tomčík
+421 44 32 40 807
+421 917 683 063
michal.tomcik@tomirtech.sk