Poľnohospodárske remene AGRIDUR®

6. 8. 2018
Poľnohospodárske remene sa používajú najčastejšie v kombajnoch príp. iných strojoch v rámci agrovýroby a patria k samostatnej kapitole v oblasti prenosu sily.
 
 
 
Ich úlohou je prenášať veľké sily a výkony v často pre remene nepriaznivých podmienkach ako vysoká teplota okolitého prostredia resp. nadmerná prašnosť. Aj napriek týmto nepriaznivým vplyvom je vyžadovaná rozmerová stálosť a vysoká životnosť remeňov.
 
 
Nakoľko každý výrobca poľnohospodárskej techniky má vlastné technológie a možnosti, preto osobitne prispôsobuje prevedenie a rozmery remeňov na účely efektívneho použitia stroja. V konečnom dôsledku sa teda remeň prispôsobí stroju a jeho kvalitatívne, rozmerové a konštrukčné špecifikácie sú jednoznačne definované katalógovým číslom. V našej ponuke je možné nájsť remene pre viaceré renomované svetové značky výrobcov poľnohospodárskych zariadení ako ALLIS CHALMERS, ARBOS, BIZON, BRAUD, CASE, CLAAS, DEUTZ-FAHR, DRONNINGBORG, EPPLE MOBIL, HESSTON, JOHN DEERE, KRONE, LAVERDA, MASSEY FERGUSON, NEW HOLLAND, SAMPO ROSENLEW, WHITE, ZMAJ.
 
Spoločnosť  Tomirtech s.r.o je oficiálnym distribútorom nemeckej značky CONTITECH. V oblasti poľnohospodárskych remeňov ponúkame technické poradenstvo, na našom sklade môžete nájsť viac ako 1 100 pozícii okamžite k odberu. Z nižšie uvedeného akciového cenníka je možné poskytnúť zľavu až 25%. Neváhajte si preto preveriť cenu a dostupnosť a využite naše služby.

CENNÍK AGRO REMENE 2018

V prípade bližších informácií o produktoch kontaktujte nášho produktového manažéra:
 
Produktový manažér (Prenos sily – reťaze a remene, technické plasty)
Ing. Michal Chudý
+421 44 32 40 803
+421 905 435 484