Recyklátová protišmyková guma s umelou trávou

Tomirtech 5 Novinka 5 Sortiment 5 Technická guma 5 Recyklátová protišmyková guma s umelou trávou
protišmyková guma s trávou
17.03.2022
Svoje využitie nájde miesto okrem detských ihrísk aj  na terasách, balkónoch, záhradách, športoviskách, vo fitness a posilňovniach, v konských stajniach, strelniciach pod. Vyznačuje sa veľmi jednoduchou a rýchlou montážou, ktorú zvládne každý bez odbornej pomoci.

Recyklátová protišmyková guma s umelou trávou nájde využite na detských ihriskách, workout ihriskách, terasách, balkónoch a pod.

Výberu povrchu na súčasné alebo nové ihriská je nutné venovať pozornosť. Povrch na detskom ihrisku a workout ihrisku musí zodpovedať prísnym bezpečnostným a hygienickým normám, mať dlhodobo minimálne náklady na údržbu, byť extrémne trvanlivý a odolný, lákať svojou atraktivitou pozornosť detí aj dospelých. Vyššie uvedené parametre spĺňajú práve gumové povrchy, ktoré svojou bezpečnosťou a minimálnou starostlivosťou o údržbu mnohonásobne predbehne lacnejšie varianty povrchu ako je piesok, kamienky, prírodná tráva, či kôra. Nájde využitie okrem detských ihrísk aj  na terasách, balkónoch, záhradách, športoviskách, vo fitness a posilňovniach, v konských stajniach, strelniciach pod. Vyznačuje sa veľmi jednoduchou a rýchlou montážou, ktorú zvládne každý bez odbornej pomoci.   

Bezpečnosť, kvalita a dlhá životnosť: recyklátová protišmyková guma s umelou trávou

Vyznačuje sa svojou bezpečnosťou, kvalitou a dlhou životnosťou. Má príjemnú povrchovú úpravu s bezpečnými protipádovými a protišmykovými vlastnosťami. V prípade pádu nedôjde k zraneniu ako u bežných povrchov. V súčasnej dobe je jedným z najbezpečnejších riešení a zároveň je najmenej náročná na údržbu. Svoje využitie nájde na terasách, balkónoch, záhradách, ale aj na detských ihriskách, športoviskách a pod.

 

PRODUKTOVÝ MANAŽÉR (Technická guma, technologické prostriedky)

Kontaktný formulár

Máte otázku? Opýtajte sa nás!

    Kontaktný formulár

    Máte otázku? Opýtajte sa nás!

      NOVINKY