Novinky

20. 10. 2021
Výrobky z EPDM ponúkajú vynikajúce vlastnosti voči poveternostným vplyvom a starnutiu, majú veľmi dobré rozsahy prevádzkových teplôt a môžu sa aj samy hasiť. Tieto výhody môžu často prevážiť malé dodatočné náklady na materiál v trvanlivých tovaroch, ako sú spotrebiče, ťažké zariadenia, výrobné stroje, vozidlá, zdravotnícke pomôcky alebo aplikácie na ochranu dýchania.
24. 2. 2021
Lozisko, NSK,
Vážení zákazníci spoločnosť Tomirtech s.r.o. sa zaradila medzi autorizovaných distribútorov NSK pre Slovensko.
14. 10. 2020
Dopravná reťaz, reťaz, reťaz 3w, Tomirtech, Vamberk
Spoločnosť ŘETĚZY VAMBERK vyvinula úplne nový rad dopravných reťazí 3W, ktoré rozmerovo zodpovedajú dopravným reťaziam M podľa ISO 1977 / DIN 8167, aby bola možná jednoduchá zámena za pôvodnú reťaz.
20. 8. 2020
 puzzle podlaha,puzzle, podlaha, fitness podlaha, recyklovaná podlaha, gumová podlaha, gumená podlaha, fitness povrch, guma do telocvične, guma do posilovne
Puzzle podlaha je vyrobená z recyklovaného gumového granulátu SBR, ktorý je lepený polyuretánovým lepidlom. Jej hustota je až 1000kg/m3 a znesie naozaj extrémne zaťaženie až 290t/m2 pri hrúbke 8mm. Koeficient trenia 0,81 (podľa VDI 2700 str.14) zaručuje dokonalý protišmykový povrch.
28. 5. 2020
Výroba tesnení, polepovanie gumy, guma, filc, plsť, rezanie gumy
Vážení zákazníci, rozšírili sme výrobu o nové stroje, ktoré poskytujú nové možnosti pre Vaše potreby. V prípade bližších informácií kontaktujte nášho produktového manažéra: Produktový manažér (Technická guma, technologické prostriedky) Mgr. Michal Tomčík +421 44 32 40 807 +421 917 683 063 michal.tomcik@tomirtech.sk  
17. 3. 2020
V súvislosti s vyhlásením núdzového stavu podľa čl. 5 ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. je Naša spoločnosť k dispozícii nasledovne:
25. 9. 2019
Exteriérové čistiace rohože
Vážení zákazníci, rozšírili sme naše skladové zásoby o exteriérové čistiace rohože. Čistiace rohože sú určené predovšetkým pre odstránenie vlhkosti a nečistôt z obuvi a zabránia tak roznášaniu nečistôt v budovách alebo na pracovisku. Prináša to úsporu nákladov a času potrebného pre upratovanie podlahových plôch. Exteriérové čistiace rohože tiež významne znižujú riziko pošmyknutia, následného pádu a úrazu.
20. 9. 2019
Vážení zákazníci, v tomto období si Vás dovoľujeme upozorniť na ponuku polyuretánových britov na snehové radlice. Polyuretánové brity sú pre svoju vysokú odolnosť voči oderu a natrhnutiu vhodné pre všetky typy povrchov. Z tohto dôvodu sa s nimi môžeme stretnúť pri zimnej údžbe ciest, chodníkov, parkovísk, letísk a iných zpevnených plôch. Majú výborné výsledky pri styku s abrazívnym materiálom a majú výborné tlmiace vlastnosti. Vlastnosti britov: rozmery: podľa požiadaviek zákazníka tvrdosť: 85 ShA
9. 9. 2019
Valčekové reťaze Vamberk
Spoločnosť Tomirtech s.r.o. Vám ako oficiálny distribútor pre SR ponúka kvalitné reťaze zn. ŘETĚZY VAMBERK. Len u nás nájdete skladom valčekové reťaze zn. ŘETĚZY VAMBERK od 04B-1 do 32B-3 spolu so štandardnými spojovacími elementmi.
30. 5. 2019
Spirotec, madflex, hadica na odsávanie, hadica pre požiarnikov, Tomirtech
Vážení zákazníci, predstavujeme Vám novú flexibilnú hadicu SPIROTEC MADFLEX NBR.  Hadica sa používa na odsávanie a výtlak kvapalín a vody, pre prácu pri nízkych teplotách, čistení kanalizácií. Je určená hlavne pre cisternové a fekálne vozidlá. Vďaka špeciálnemu materiálu s prímesou NBR je zaručená vysoká pevnosť a ohybnosť pri nízkych teplotách. Tiež vhodná pre športových požiarnikov.

Stránky