Novinky

25. 9. 2019
Exteriérové čistiace rohože
Vážení zákazníci, rozšírili sme naše skladové zásoby o exteriérové čistiace rohože. Čistiace rohože sú určené predovšetkým pre odstránenie vlhkosti a nečistôt z obuvi a zabránia tak roznášaniu nečistôt v budovách alebo na pracovisku. Prináša to úsporu nákladov a času potrebného pre upratovanie podlahových plôch. Exteriérové čistiace rohože tiež významne znižujú riziko pošmyknutia, následného pádu a úrazu.
20. 9. 2019
Vážení zákazníci, v tomto období si Vás dovoľujeme upozorniť na ponuku polyuretánových britov na snehové radlice. Polyuretánové brity sú pre svoju vysokú odolnosť voči oderu a natrhnutiu vhodné pre všetky typy povrchov. Z tohto dôvodu sa s nimi môžeme stretnúť pri zimnej údžbe ciest, chodníkov, parkovísk, letísk a iných zpevnených plôch. Majú výborné výsledky pri styku s abrazívnym materiálom a majú výborné tlmiace vlastnosti. Vlastnosti britov: rozmery: podľa požiadaviek zákazníka tvrdosť: 85 ShA
9. 9. 2019
Valčekové reťaze Vamberk
Spoločnosť Tomirtech s.r.o. Vám ako oficiálny distribútor pre SR ponúka kvalitné reťaze zn. ŘETĚZY VAMBERK. Len u nás nájdete skladom valčekové reťaze zn. ŘETĚZY VAMBERK od 04B-1 do 32B-3 spolu so štandardnými spojovacími elementmi.
30. 5. 2019
Spirotec, madflex, hadica na odsávanie, hadica pre požiarnikov, Tomirtech
Vážení zákazníci, predstavujeme Vám novú flexibilnú hadicu SPIROTEC MADFLEX NBR.  Hadica sa používa na odsávanie a výtlak kvapalín a vody, pre prácu pri nízkych teplotách, čistení kanalizácií. Je určená hlavne pre cisternové a fekálne vozidlá. Vďaka špeciálnemu materiálu s prímesou NBR je zaručená vysoká pevnosť a ohybnosť pri nízkych teplotách. Tiež vhodná pre športových požiarnikov.
2. 5. 2019
Klinový remeň, Contitech, Tomirtech, Pioneer
Vážení zákazníci, od 1.apríla 2019 sú klinové remene CONTI®V FO PIONEER dostupné v dĺžkach od 3000 do 5000mm. Sú to prvé vysokovýkonné hnacie remene so zníženým obsahom PA-H.
8. 4. 2019
Zákazková výroba tesnení na mieru.
4. 3. 2019
Remene na snežné skútre, remene na štvorkolku, GATES, RUBENA, TOMIRTECH, remene pre ctv pohony, Yamaha, Polaris, Bombardier, Kymco, Honda
Vážení zákazníci, predstavujeme Vám remene pre pohony snežných skútrov, štvorkoliek a rekreačných vozidiel od objemu 50 ccm až do 800 ccm a viac
5. 2. 2019
Požiarna hadica C52, Hadica na vodu, Hydrant, Tomirtech
Vážení zákazníci, predstavujeme Vám novú hadicu na dopravu kvapalín so zvýšenou odolnosťou voči oderu, zvlášť vhodnú pre pravidelnú prepravu kvapalín, zavlažovanie, čistenie prevádzok, chodníkov, ciest a pri používaní požiarneho hydrantu. Dĺžky hadíc od 5 do 30m.
23. 1. 2019
LOCTITE PC 7350, HENKEL, TOMIRTECH
Vážení zákazníci, predstavujeme Vám LOCTITE PC 7350. LOCTITE PC 7350 je prvotriedna hmota pre opravy gumy, je určená hlavne pre dopravníkové pásy a iné gumové prvky. Rýchlo vytvrdzuje a je samonivelačná – čo z nej činí tu najlepšiu voľbu pre opravy priamo na mieste závady.
5. 12. 2018
Podložka pre zdviháky, tomirtech, gumový tanier
Vážení zákazníci, rozšírili sme naše skladové zásoby o Podložky pre autoservisné stĺpové, nožnicové a ručné zdviháky.

Stránky